Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2021/22 🏆

Maria Pisarkiewicz – I nagroda w kategorii IV – „World Art Games” International Art Media Contest, Hiszpania
15 czerwca 2022, nauczyciel – p. Ewa Główka, akompaniator – p. Paulina Urbankowska

Dominika Baryła – I nagroda w kategorii III – „World Art Games” International Art Media Contest, Hiszpania
15 czerwca 2022, nauczyciel – p. Ewa Główka, akompaniator – p. Paulina Urbankowska

Julia Nowacka – I nagroda w kategorii II – „World Art Games” International Art Media Contest, Hiszpania, 15 czerwca 2022, nauczyciel – p. Ewa Główka, akompaniator – p. Paulina Urbankowska

Julia Nowacka – wyróżnienie I st. w grupie III, kategorii I w VII Spotkaniach Fletowych Regionu Łódzkiego dla Szkół Muzycznych I i II. st.( 07-08.06.2022r.) w Zgierzu, nauczyciel – p. Ewa Główka, akompaniator – p. Paulina Urbankowska

Miłosz Jujka – wyróżnienie II st. w grupie IV, kategorii I w VII Spotkaniach Fletowych Regionu Łódzkiego dla Szkół Muzycznych I i II. st.( 07-08.06.2022r.) w Zgierzu, nauczyciel – p. Ewa Główka, akompaniator – p. Paulina Urbankowska

Tymon Czapla – II miejsce w kat. I w IV Gostynińskich Spotkaniach Instrumentów Dętych Blaszanych – „Młoda Blacha”, Gostynin, 3-4 czerwca 2022 (nauczyciel: Piotr Imbiorski)

Kalina Gałązka – wyróżnienie na II Wojewódzkim Konkursie dla Instrumentalistów „Muzyczne Orły”, Łęczyca 2022 (nauczyciel: Joanna Domagała)

Zuzanna Gałka – III miejsce w kategorii wiekowej 7 – 9 lat na II Wojewódzkim Konkursie dla Instrumentalistów „Muzyczne Orły”, Łęczyca 2022 (nauczyciel: Iwona Blacha)

Magdalena Jurczak– II miejsce w kategorii wiekowej 10 – 13 lat na II Wojewódzkim Konkursie dla Instrumentalistów „Muzyczne Orły”, Łęczyca 2022 (nauczyciel: Iwona Blacha)

Tatiana Łukaszewska – II Nagroda na International „NEW VISION CONTEST” w kategorii II, Lithuania – Kazakhstan – Czech Republic 30 kwietnia 2022 r. nauczyciel – p. Ewa Walkiewicz, akompaniament – p. Hubert Miarka  

Tatiana Łukaszewska – I Nagroda na International Online Contest „Prometheus” we Włoszech (30 kwietnia 2022 r.), nauczyciel – p. Ewa Walkiewicz, akompaniament – p. Hubert Miarka

Jakub Piasecki – II miejsce (w kategorii 6-9 lat) na II Wojewódzkim Konkursie Instrumentalistów „Muzyczne Orły” Łęczyca 2022 nauczyciel – Janusz Meisner

Amelia Lubecka – I miejsce w Konkursie online „American Edition”, USA, 11 kwietnia 2022 r. ( nauczyciel – Ewa Główka, akompaniator – Paulina Urbankowska)

Amelia Lubecka – I miejsce w Konkursie online „Word Art Games”, Hiszpania, 15 kwietnia 2022 r. ( nauczyciel – Ewa Główka, akompaniator – Paulina Urbankowska)

Julia Nowacka – wyróżnienie w X Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych (Piotrków Trybunalski 8-9 kwietnia 2022 r.), nauczyciel – Pani Ewa Główka, akompaniament – Pani Paulina Urbankowska

Miłosz Jujka – III nagroda w kat. II w X Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych (Piotrków Trybunalski 8-9 kwietnia 2022 r.), nauczyciel – Pani Ewa Główka, akompaniament – Pani Paulina Urbankowska

Maria Wawrzyńczak, Filip Parysek – I Nagroda w duecie na International Art Media Contest „WORLD ART GAMES” w kategorii IV (16 – 19 lat), Spain, 14 lutego 2022r. nauczyciele – Pani Ewa Walkiewicz i Pan Piotr Cłapiński   

 Natalia Łuczak – wyróżnienie w grupie II podczas III Festiwalu Pianistycznego „Dźwięki Mazowsza”- Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach (2 grudnia 2021 r.), nauczyciel – Pani Joanna Domagała.

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2020/21

Tatiana Łukaszewska – III Nagroda na VII Konkursie Interpretacji Muzycznej „WIRTUOZ” Łęczyca, 11 grudnia 2021r., nauczyciel – Pani Ewa Walkiewicz 

       Maria Wawrzyńczak, Filip Parysek – I Nagroda w duecie na International Online Contest „Prometheus” Italy, 30 listopada 2021r. (nauczyciele – Pani Ewa Walkiewicz i Pan Piotr Cłapiński)

Klaudia Florczyk, Antoni Szymczak – wyróżnienie w duecie na International Virtual Piano and Chamber Music Competition in memory of Maria Szymanowska and Karol Kurpiński, Kutno 20 maja 2021r. (nauczyciele – Pani Ewa Walkiewicz i Pani Kinga Szczepanik)

    Klaudia Florczyk – wyróżnienie I stopnia na VI Regionalnym Konkursie Intepretacji Muzycznej „WIRTUOZ”                     Łęczyca, 7 grudnia 2020 r., nauczyciel – Pani Ewa Walkiewicz 

Klaudia Florczyk, Antoni Szymczak – I Nagroda w duecie na International Online Contest „FUTURE STARS” Italy,30 kwietnia 2021 r. (nauczyciele – Pani Ewa Walkiewicz i Pani Kinga Szczepanik)   

Antonina Wilkowiecka – I miejsce (w kat. I) w Wojewódzkim Konkursie dla Instrumentalistów „Muzyczne Orły”,
w Łęczycy (nauczyciel: Kinga Szczepanik)

Karolina Żak – wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, w kategorii „Muzykolog Altus” – uczennicę przygotowała Pani Elżbieta Kurczyńska – Sołowiej

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/20

Rafał Józefkowicz – Grand Prix na Międzynarodowym Konkursie Online dla Młodych Wykonawców Instrumentów Dętych (maj 2020 r.)
(nauczyciel: Paweł Zielak)

Milena Zimon – II miejsce na V Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej „Wirtuoz” 2019 r., Łęczyca, 7 grudnia 2019 (nauczyciel: Aleksandra Nowak – Zakrzewska)

Gabriela Jagodzińska –  (kl. II c.6) – wyróżnienie na V Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej „Wirtuoz” 2019 r., Łęczyca, 7 grudnia 2019
(nauczyciel: Ewa Sopur)

Małgorzata Skowrońska – wyróżnienie w grupie III na II Festiwalu Pianistycznym „Dźwięki Mazowsza”, Sanniki, 14, 15 listopada 2020 r. (nauczyciel: Joanna Domagała)

Aleksandra Kaczmarek – wyróżnienie w grupie II na II Festiwalu Pianistycznym „Dźwięki Mazowsza”, Sanniki, 14, 15 listopada 2020 r. (nauczyciel: Michał Chojnacki)

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/19

Piotr Ostrowski – (tuba) – III nagroda w II Grudziądzkim Konkursie Instrumentów Dętych, 24, 25 maja 2019 r. (nauczyciel: Grzegorz Kołodziejczak)

Adrian Majkowski – (trąbka) – wyróżnienie w II Grudziądzkim Konkursie Instrumentów Dętych, 24, 25 maja 2019 r. (nauczyciel: Grzegorz Kołodziejczak)

Tobiasz Drabik –  II Nagroda na  Międzynarodowym  Konkursie  OPUS 2019 w Krakowie oraz Nagroda Specjalna od firmy „Clarinetka” (nauczyciel Dominik Domińczak)

Gabriela Jagodzińska – II nagroda, w I grupie wiekowej, kat. I w V Spotkaniach Fletowych Regionu Łódzkiego, Zgierz, 29 – 30 maja 2019 r.
(nauczyciel Ewa Główka)

Tobiasz Drabik – wyróżnienie w I grupie wiekowej w XII Festiwalu Klarnetowym, Piotrków Trybunalski, 14 – 18 maja 2019 r.
(nauczyciel Dominik Domińczak)

Tobiasz Drabik – III miejsce w I grupie wiekowej w XXXIX Konkursie Młodego Muzyka, Szczecinek, 9 – 11 maja 2019 r.
(nauczyciel Dominik Domińczak, akomp. Mateusz Piechnat)

Hanna Biegniewska – wyróżnienie w XVI Żyrardowskich Spotkaniach Skrzypcowych, Żyrardów, 29 kwietnia 2019 r.
(nauczyciel: Kaja Miszczak)

Antonina Wenerska – wyróżnienie w II gr. wiekowej w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka” Szczecin, 13,14 kwietnia 2019, (nauczyciel – Joanna Morycińska)

Tobiasz Drabik – wyróżnienie w XXVIII Konfrontacjach Instrumentów Dętych Drewnianych, Oława, 25 – 27 marca 2019 r.
(nauczyciel Dominik Domińczak, akomp. Mateusz Piechnat)

Krzysztof Swat – wyróżnienie w XI Konkursie Instrumentów Dętych, Żyrardów, 8 marca 2019 r.(nauczyciel – Radosław Szulc)

Wiktor Olesiński – wyróżnienie w XI Konkursie Instrumentów Dętych, Żyrardów, 8 marca 2019 r.(nauczyciel – Radosław Szulc)

Łukasz Zieliński – II miejsce w XI Konkursie Instrumentów Dętych, Żyrardów, 8 marca 2019 r.(nauczyciel – Radosław Szulc)

Dominik Ostrowski – wyróżnienie w XI Konkursie Instrumentów Dętych, Żyrardów, 8 marca 2019 r.(nauczyciel – Radosław Szulc)

Kamil Pasikowski – I miejsce w XI Konkursie Instrumentów Dętych, Żyrardów, 8 marca 2019 r.(nauczyciel – Radosław Szulc)

Adrian Majkowski – wyróżnienie w XXVII Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych, Poznań, 8 marca 2019 r., (nauczyciel –  Grzegorz Kołodziejczak)

Tobiasz Drabik – I miejsce w I grupie wiekowej w Marcowym Konkursie Klarnetowym w Akademii Szczecińskiej Sztuk Pięknych Wydział Instrumentalny, 11 marca 2019 r. (nauczyciel Dominik Domińczak)

Tobiasz Drabik – wyróżnienie w II grupie wiekowej w IX Regionalnych Muzycznych Prezentacjach Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów
im. Marii Iwony Boczarskiej, Zgierz, 7 grudnia 2018 r. (nauczyciel Dominik Domińczak, akomp. Błażej Szostak)

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/18

Antonina Wenerska –  nagroda III stopnia w II grupie wiekowej w III Ogólnopolskim Festiwalu Pianistycznym „Alla Polacca” ,Warszawa 25 – 26 maja 2018 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)

Jakub Konopiński – wyróżnienie w grupie III na XX Przeglądzie Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych I st., Łódź, 19 maja 2018 r.
(nauczyciel: Jakub Jeziorowski)

Maja Kędziora – wyróżnienie I stopnia w grupie III na IV Spotkaniach fletowych Regionu Łódzkiego, Zgierz, 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Ewa Sopur)

Patrycja Fabjańska – wyróżnienie II stopnia w grupie III na IV Spotkaniach fletowych Regionu Łódzkiego, Zgierz, 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Ewa Sopur)

Natalia Truskolawska – wyróżnienie II stopnia w grupie III na IV Spotkaniach fletowych Regionu Łódzkiego, Zgierz, 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Ewa Sopur)

Miłosz Jujka – wyróżnienie w grupie II na IV Spotkaniach fletowych Regionu Łódzkiego, Zgierz, 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Katarzyna Herbich)

Julia Nowacka – wyróżnienie w grupie I na IV Spotkaniach fletowych Regionu Łódzkiego, Zgierz, 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Katarzyna Herbich)

Antonina Wenerska – II nagroda w II grupie wiekowej  w X Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Emmy Altberg w AM w Łodzi, 15 – 16 maja 2018 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)

 Julia Kuźmińska – wyróżnienie w grupie II na I Festiwalu Pianistycznym „Dźwięki Mazowsza”, Sanniki, 14 maja 2018 r. (nauczyciel: Joanna Domagała)
Agata Jabłońska – wyróżnienie w grupie I na I Festiwalu Pianistycznym „Dźwięki Mazowsza”, Sanniki, 14 maja 2018 r. (nauczyciel: Joanna Domagała)
Małgorzata Skowrońska – wyróżnienie w grupie II na I Festiwalu Pianistycznym „Dźwięki Mazowsza”, Sanniki, 14 maja 2018 r. (nauczyciel: Joanna Domagała)
Aleksandra Kaczmarek – wyróżnienie w grupie I na I Festiwalu Pianistycznym „Dźwięki Mazowsza”, Sanniki, 14 maja 2018 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)

Antonina Zdziarska – wyróżnienie w kategorii I A na XXXVI Konkursie Młodych Pianistów „Nad Kamienną 2018„, Skarżysko – Kamienna, 23 kwietnia 2018 r. (nauczyciel: Joanna Domagała)

Adrian Palmowski– wyróżnienie w grupie III na VIII Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym 11- 15 kwietnia 2018 r. (nauczyciel: Jerzy Ślęzak)
Adrian Palmowski – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Muzycznych Interpretacji w Ostrawie (Czechy), 5-8 kwietnia 2018 r.
(nauczyciel: Jerzy Ślęzak)

Antonina Wenerska – I miejsce w grupie I w VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Augustowie 9 – 11 kwietnia 2018 (nauczyciel: Jarosław Domagała)

Jakub Daź – wyróżnienie na XXXVIII Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku, 5 maja 2018 r. (nauczyciel: Grzegorz Kołodziejczak)

Rafał Józefkowicz – I miejsce na Międzynarodowym Konkursie Muzycznych Interpretacji w Ostrawie (Czechy), 5-8 kwietnia 2018 r.
(nauczyciel: Paweł Zielak)

Rafał Józefkowicz – I miejsce (w grupie I) w XVI Płockim Konkursie Muzyki Rozrywkowej, 27 marca 2018 r. (nauczyciel: Paweł Zielak)

Maja Kędziora – wyróżnienie (grupa II) na IX Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych, 23 – 24 marca 2018 r. (nauczyciel: Ewa Sopur)
Rafał Józefkowicz – III nagroda na XVI Wielkopolskim Turnieju Muzycznym w Koninie, 26 stycznia 2018 r. (nauczyciel: Paweł Zielak)

Tobiasz Drabik – wyróżnienie w VIII Regionalnych Muzycznych Prezentacjach Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów i. M. I. Boczarskiej
w Zgierzu, 4 grudnia 2017 r. (nauczyciel: Jerzy Ślęzak)

Adrian Palmowski – Złota Nagroda w grupie wiekowej D w II Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych w Białymstoku, 23 listopada 2017 r. (nauczyciel: Jerzy Ślęzak)
Kamil Pasikowski – wyróżnienie na przesłuchaniach CEA instrumentów dętych blaszanych oraz otrzymał najwyższa punktację w regionie łódzkim (23 punkty), 27-29 listopada 2017 r. (nauczyciel: Radosław Szulc)
Kamil Pasikowski – Złota Nagroda w starszej grupie wiekowej  w II Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych w Białymstoku, 23 listopada 2017 r. (nauczyciel: Radosław Szulc)
Patryk Rozalski – I nagroda oraz nagroda Starosty Łęczyckiego (w grupie 12 – 16 lat) na III Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej – Wirtuoz 2017, 4 listopada 2017 (nauczyciel: Jerzy Ślęzak)

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/17

Antonina Wenerska – II nagroda ex aequo w XVI Żyrardowskim Konkursie Młodych Pianistów, Żyrardów 26,27 maja 2017 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)

Antonina Wenerska – II miejsce, na IX Festiwalu Polskiej Muzyki Współczesnej dla Pianistów im. Janiny Garści, Lubliniec 25 kwietnia 2017 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)

Adrian Palmowski – I miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych JUPITER 2017, Kraków 21. 23 kwietnia 2017 r. (nauczyciel: Jerzy Ślęzak)

Aleksandra Szczygielska – wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach CEA uczniów szkół muzycznych I st., Łódź 5 – 6 grudnia 2016 r.
(nauczyciel: Dariusz Bełdowski)

Antonina Wenerska – IV miejsce, I grupa na Muzycznych Spotkaniach Najmłodszych Pianistów w Sieradzu, 16-17 grudnia 2016 r. (nauczyciel: Jarosław Domagała)
Ewelina Biniewicz – wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej w Łęczycy – Wirtuoz 2016, 3.12.2016 r. (nauczyciel: Krystyna Hussar – Moczulska)

Maja Kędziora – wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej w Łęczycy – Wirtuoz 2016, 3.12.2016 r. (nauczyciel: Ewa Sopur)
Tobiasz Drabik i Gabriel Łopata –  wyróżnienia na VII Regionalnych Muzycznych Prezentacjach Najmłodszych Klarnecistów i Saksofonistów, które odbyły się w dniu 1 grudnia 2016 r. w PSM w Zgierzu.(nauczyciel: J. Ślęzak)
Patryk Rozalski – wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Interpretacji Muzycznej w Łęczycy – Wirtuoz 2016, 3.12.2016 r. (nauczyciel: J. Ślęzak)
Kamil Pasikowski – wyróżnienie II Ogólnopolski Konkurs puzonistów i tubistów w Bytomiu, 3-6 listopada 2016 r. (nauczyciel: Radosław Szulc)

Lata poprzednie

Realizacja Mateusz Piechnat