Odwołane zajęcia

ZAJĘCIA ODWOŁANE

****

Zajęcia z panem Przemysławem Pogockim w dn. 07.10.2022r. zostają odwołane.

****

Zajęcia z panem Maciejem Matczakiem w dn. 06.10.2022r. zostają odwołane.

****

Zajęcia z panem Krzysztofem Stodulskim w dn. 13.10.2022r. zostają odwołane.

****

Zajęcia z panią Ewą Główką w dn.07.10.2022r. zostają odwołane.

ZAJĘCIA PRZEŁOŻONE

****

Zajęcia z panią Olgą Fidrysiak – Myszkowską z dn. 13.09.2022r. zostają przełożone na dz. 15.10.2022r.

Plan zajęć w dn. 15.10.2022r.:

9.20 – 9.50 – Kuźmińska Julia

9.50 – 10.35 – Kuźmińska Julia

10.35 – 11.05 – Jaworowska Marta

11.05 – 11.50 – Jaworowska Marta

11.55 – 12.40 – Marciniak Anna

12.45 – 13.00 – Stańczyk Katarzyna

13.00 – 13.45 – Stańczyk Katarzyna

13.45 – 14.45 – Dopadlik Filip

****

Zajęcia z panią Martą Wilk z dn. 20.09.2022r. zostają przełożone na dz. 19.12.2022r.

Plan zajęć w dn. 19.12.2022r.:

13.25 – 13.55 – konsultacje

13.55 – 14.40 – Kalina Wanessa

14.45 – 15.45 – Ryczkowska Marta

15.45 – 16.30 – Welenc Justyna

16.30 – 17.30 – Ostrowska Aleksandra

17.45 – 18.30 – Kalina Wanessa

18.30 – 20.00 – Rosiak Witold

****

Zajęcia z panią Oliwią Kraśniuk z dn.06.10.2022r. zostają przełożone

(data odpracowania zajęć zostanie podana w późniejszym terminie).

****

Zajęcia z panem Kamilem Miszewskim z dn.10.10.2022r. zostają przełożone na dz. 11.10.2022r.

Plan zajęć w dn. 11.10.2022r.:

14.10 – 14.40 – Sadurski Bernard

14.45 – 15.15 – Gajewski Piotr

15.15 – 15.45 – Antoniewicz Blanka

15.55 – 16.25 – Gajewski Grzegorz

16.30 – 17.15 – Borowiak Wojciech

17.20 – 18.05 – Gajewski Robert

18.10 – 19.10 – godz. dostępności

20.00 – 20.45 – Tadeusiak Kasjan

****

Zajęcia z panem Kamilem Miszewskim z dn. 12.10.2022r. zostają przełożone na dz. 13.10.2022r.

Plan zajęć w dn. 13.10.2022r.:

14.30 – 15.00 – Sadurski Bernard

15.00 – 15.30 – Gajewski Piotr

15.50 – 16.20 – Antoniewicz Blanka

16.25 – 17.10 – Tadeusiak Kasjan

17.30 – 18.00 – Gajewski Grzegorz

18.05 – 18.50 – Gajewski Robert

18.55 – 19.40 – Borowiak Wojciech

20.50 – 21.20 – Bartosiak Jakub

Realizacja Mateusz Piechnat