Kadra

Dyrekcja

PSM I i II st. w Kutnie

Sekcja instrumentów klawiszowych

Kierownik sekcji
Piotr Cłapiński – fortepian

Nauczyciele
Aleksandra Ambroziak – fortepian, akompaniament
Dariusz Bełdowski –   fortepian
Michał Chojnacki – fortepian, akompaniament
Krzysztof Cieślak – akompaniament
Marek Czmochowski – fortepian, akompaniament
Joanna Domagała – fortepian
Jarosław Domagała – fortepian
Agata Górska-Kołodziejska – fortepian
Marcin Janiszewski – akordeon
Grażyna Malec-Przedlacka – akompaniament
Janusz Meisner – akordeon
Joanna Morycińska – fortepian, akompaniament
Mateusz Piechnat – fortepian, akompaniament
Włodzimierz Sieczkowski – fortepian
Maria Stodulska – fortepian
Kinga Szczepanik – fortepian
Paulina Urbankowska – fortepian, akompaniament

Sekcja instrumentów dętych i perkusji

Kierownik sekcji
Paweł Zielak  – saksofon

Nauczyciele
Witold Ambroziak – klarnet
Dominik Domińczak – klarnet
Ewa Główka – flet
Piotr Imbiorski – trąbka
Jakub Jeziorowski – instrumenty perkusyjne
Katarzyna Herbich – flet
Przemysław Florczak – saksofon
Maciej Matczak – instrumenty perkusyjne
Grzegorz  Kołodziejczak – trąbka, tuba
Ewa Sopur – flet
Przemysław Szczygielski – flet
Radosław Szulc – puzon

Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

Kierownik sekcji
Iwona Blacha – skrzypce

Nauczyciele
Janusz Kaźmierczak – skrzypce
Katarzyna Korzycka – skrzypce
Kaja Miszczak – skrzypce
Karol Piszczorowicz – wiolonczela
Ewa Walkiewicz – skrzypce
Przemysław Pogocki – gitara
Artur Pyciarz – gitara

Sekcja ogólnomuzyczna

Kierownik sekcji
Piotr Komorowski – przedmioty teoretyczne

Nauczyciele
Anna Kasprzyk – kształcenie słuchu, rytmika, zespół rytmiczny
Teresa Karpińska – przedmioty teoretyczne
Oliwia Kraśniuk – kształcenie słuchu, rytmika
Elżbieta Kurczyńska-Sołowiej – przedmioty teoretyczne
Bożena Kwiatkowska-Parzoch – przedmioty teoretyczne
Małgorzata Musiałowska – przedmioty teoretyczne
Andrzej Tomaszewski – przedmioty teoretyczne
Natalia Zielonka – przedmioty teoretyczne

Wydział wokalny

Bożena Wagner – śpiew solowy (klasyczny)
Marta Wilk – śpiew jazzowy
Natalia Zielonka – śpiew jazzowy

Zespoły muzyczne

Joanna Domagała – chór szkoły I oraz II stopnia
Grzegorz Kołodziejczak – orkiestra dęta
Paweł Zielak – zespoły muzyki rozrywkowej
Iwona Blacha – orkiestra smyczkowa

Biblioteka

Administracja

Główna Księgowa
Agnieszka Góralska

Kierownik administracyjny
Elżbieta Gutowska

Samodzielny referent
Halina Andrzejewska

Referent
Piotr Gabrjelski

Obsługa

Stroiciel
Tomasz Leciejewski

Woźni
Jerzy Gapiński
Danuta Stolińska
Elżbieta Walczak

Palacze c.o.
Sławomir Grzelak

Internat przy PSM

Kierownik
Anna Kuźmińska

Wychowawcy
Marzena Kłopotowska
Aneta Kucharska
Wiesław Znajewski

Woźni
Grażyna Noczyń

Konserwator elektryk
Stanisław Czarnecki

Pracownik gospodarczy
Krzysztof Kruszyniak

PSM I st. Filia w Łęczycy

Kierownik filli

Nauczyciele

Witold Ambroziak – klarnet
Anna Ceglińska-Urbaszek – skrzypce
Joanna Cyperling – fortepian
Grzegorz Deruba – akompaniament
Beata Klauze – kształcenie słuchu, rytmika, chór
Grzegorz Kołodziejczak – trąbka
Aldona Koszewska – flet
Maciej Matczak – instrumenty perkusyjne
Aleksandra Nowak-Zakrzewska – fortepian
Ryszard Osmoliński – skrzypce
Karol Piszczorowicz – wiolonczela
Bogusława Urbanowicz – kształcenie słuchu, audycje muzyczne
Beata Wuro – fortepian
Jolanta Zacharska-Bołdowska – akordeon
Stefan Zawadzki – gitara

Administracja

Samodzielny referent
Maria Antczak

Obsługa

Woźni
Barbara Krysiak
Elżbieta Góra

Pracownik gospodarczy
Zygmunt Florczak

Realizacja Mateusz Piechnat